• Gabriela Musilová

Outfit: Hořčicová | Mustard Yellow

#horcicova #mustardyellow #cerna #black #turtleneck #rolak #kalhoty #pants #elegant #praha #prague #jaro #spring #2020 #outfit #style #classy #blogpost #blog #gabriela #dressedinglory

Krásnou sobotu! Po ohromně dlouhé době jsem se dostala k fotkám z loňského jara a bylo mi škoda je nevyužít. Je to zase moje oblíbená kombinace hořčicové s černou, ale ráda ji kombinuju i jinak. Tyhle kalhoty jsou perfektní, mají pohodlný a zároveň šik střih a jsou hodně variabilní. Líbí se mi na nich zlaté detaily, tři knoflíčky nad kotníkem, které se doplňují (už nevím, jestli plánovaně, nebo neplánovaně) i se zlatými knoflíčky na rukávech černého roláku. Protože jsme šli ráno, kdy bylo ještě trochu chladněji, vzala jsem si přes sebe ještě vlněný kabátek nebo vestu bez rukávů, kterou jsem dost nosila s páskem i bez, jen tak na volno. A udělá to hned úplně jiný outfit, že?

Jinak mě prohlížení těch fotek zase nutí přemýšlet nad ofinou, kterou jsem teď už dlouho nestříhala, takže je to taková patka v divné mezifázi a pořád nevím, jestli je lepší si ji nechat dorůst (to je praktičtější), nebo zkrátit (to mi připadá celkově hned jako účes a cítím se v tom dobře). Nevím, můžete mi dát vědět, co myslíte. Ofina je hodně individuální záležitost. Brzo už snad nasdílím nějaké updaty o tom, co teď máme nového, je toho docela dost. Pěkný slunečný víkend!


P.S. Taky jste vždycky říkali místo hořčice hořtice, že jo? 😁

Happy Saturday! After a long time I found these pictures from spring last year and it would be a pity not to use them. It is my favourite combo of mustard yellow and black but I like to combine it with colours, too. These pants are perfect, they are very comfortable yet chic and are very versatile. I like the golden details, 3 buttons above the ankles that go well (I don't even remember if planned or not) with golden buttons on the turtleneck sleeves. Because we went out in the morning it was a little cold so I put on this sleeve-less wool vest coat that I was wearing a lot with or without a belt. And it makes a different outfit, right?

Also, looking at these pictures makes me think about bangs again, I did not cut it in a while now so it is in this kind of strange in-between phase and I still do not know what is better: to let it grow (more practical) or shorten it (this seems to me more like a hairstyle and I feel good in it). I don't know, you can let me know what you think. Bangs are very individual. I will share some updates soon about what is new, there are some things definitely. Have a nice sunny weekend!