• Gabriela Musilová

Outfit: Kožená mini černo-bíle | Leather mini black-white

#kozenasukne #leatherskirt #blackandwhite #camelcoat #darabags #outfit #dressedinglory #praha #prague #leden #january


Je to tady! Můj úplně první příspěvek na blogu. Je to outfit, trochu zimní, ale letošní leden není ani zima,

ani jaro, tak nevím. Černá a bílá jsou moje nejoblíbenější barvy, vypadají tak čistě. A doplněné zlatými detaily a velbloudím kabátem jsou pořád dost univerzální.


It's here! My very first blog post. It's an outfit, a bit winter-ish but this January in CR is neither winter nor spring so I don't know. Black and white are my favourite colours, they look so clean. And with golden details and camel coat it's all still very universal.Kožená sukně je moje (dobře, všechno oblečení je moje, ale tady moje znamená, že jsem si ji šila sama). Jemnou koženku jsem si koupila už v září a trvalo mi 4 měsíce, než jsem se odhodlala. Žádné střihy v obchodech mi totiž nevyhovovaly. Chtěla jsem, aby byla pohodlná a mohla jsem se v ní nadechnout a aby nebyla moc krátká (do práce musím mít délku minimálně ke špičkám prstů, což je fajn, vypadá to elegantněji a je to pohodlnější). Nakonec jsem v úrovni předních záševků sukni sešila po celé délce, střih udělala mírně do A a vzadu přidala zlatý zip. Mám slabost pro punčochové zboží a k jednoduché černé sukni jsem si vzala černé punčocháče se švem vzadu. Jak se vám líbí?


The leather skirt is mine (well, all the clothes is mine but here it means that I sewed it). I bought the faux leather in September and it took me 4 months until I took courage. No shapes in shops fit me at all. I wanted the skirt to be comfortable, that I could breathe in it and that it's not too short (I have to wear at least fingertips long clothes at work which is fine, it is more elegant and comfortable). After all I sewed the whole length where the front darts are, gave it a little A shape and added a golden zipper. I am a special tights lover and with the simple black skirt I wore black tights with back seam. How do you like it?