• Gabriela Musilová

Outfit: Pohodlný svetr | Cozy sweater

#whitesweater #bilysvetr #lipstick #rtenka #newbalance #lazy #cozy #gabriela #outfit #dressedinglory #praha #prague #unor #february

Přes zimu nosím skoro jen teplé, huňaté svetry. Poslední dvě zimy jsou moje nejoblíbenější ty bílé. Dají se hezky kombinovat a podle toho jsou klidně ležérní i elegantní. Tenhle s výrazným vzorem se mi líbil, že je trochu crop (je kratší, asi do pasu). Ráda ho nosím i ke všem vysokým sukním a je to moje nejčastější řešení momentálního bláznivého počasí, když ráno svítí sluníčko a vypadá to na jaro, ale po poledni je zase zima. Vždy se snažím jednoduchý svetr něčím ozvláštnit, tentokrát to byla výraznější růžová rtěnka. Pak už jsem si udělala jenom líný culík, vzala si tenisky a celý den si užívala volnější, pohodlné oblečení.


During winter I almost only wear warm cozy sweaters. Past two winters the white ones are my favourite. They are easily combined and can be both casual or elegant. I liked this braid one because it's crop a bit. I like to wear it with various high-waisted skirts and it's my no.1 solution for this current crazy weather when it's sunny in the morning and it looks like spring but in the afternoon it's cold again. I always try to make the simple sweater a bit more special, this time it was more remarkable pink lipstick. Then I just added a lazy ponytail, put on pink sneakers and enjoyed loose, comfortable clothes all day.